رویدادها و تازه‌ها

عملکرد خیرین سلامت مستندسازی می شود

عملکرد خیرین سلامت مستندسازی می شود

فعالیت خیرخواهانه خیرین سلامت سراسر کشور پس از مستندسازی، بزودی از یکی از شبکه های سیما بخش خواهد شد.

موسسه آوای هنر سلامت با شناسایی خیرین سلامت 30 استان کشور و به تصویر کشیدن فعالیت های انسان دوستانه ایشان با هدف تکریم و ترویج اینگونه فعالیت ها، مجموعه 30 قسمتی مستند خیرین سلامت را به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدعلی فارسی تولید می کند.

محمدعلی فارسی متولد 1336 است. او که فارغ التحصيل فيلمنامه نويسی از دانشكده صدا و سيما است از سال ۶۷ به عنوان دستیار کارگردان و تدوینگر، همکاری با شهید آوینی را در تولید مجموعه تلویزیونی «سراب» آغاز کرد و پس از تاسیس «روایت فتح» به همراه جمعی از جهادگران به همکاری خود با شهید آوینی ادامه داد. فارسی در کارنامه خود آثار گوناگونی چون مهاجران، قصه های جنگ و ... را به ثبت رسانده است.

خیرین سلامت با احداث بیمارستان، درمانگاه، مراکز بهداشتی و مراکز آموزشی در حوزه سلامت زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نقش موثری در توسعه فعالیت های مرتبط با حوزه سلامت کشور دارند.

موسسه آوای هنر سلامت، چندی پیش با هدف تهیه و تولید سریال ها و فیلم های تلویزیونی، ویدیویی، انیمیشن، کوتاه، بلند و مستند اعم از داستانی، آموزشی، صنعتی و تاریخی به منظور بالابردن سطح دانش و بینش عمومی در حوزه نظام سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیر عاملی ابراهیم داروغه زاده تاسیس شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت این موسسه به نشانی www.honarsalam.com مراجعه نمایند.