رویدادها و تازه‌ها

نشریه «هنر سلامت» منتشر شد

نشریه «هنر سلامت» منتشر شد

نخستین شماره نشریه هنر سلامت با گفت وگوهایی از دکتر سیدمحمدهادی ایازی، پوران درخشنده، جمشید مشایخی و جمعی از متخصصان و مسوولان عرصه سلامت منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، نشریه هنر سلامت که با مدیر مسئولی دکتر ابراهیم داروغه زاده، دبیر این رویداد به چاپ رسیده است، با سرمقاله ای با عنوان "جشنواره ای که حال ما را خوب می کند" ، منتشر شده است.

نشریه هنر سلامت که نگاهی بر حوزه سلامت در سینما دارد تلاش می کند تا با نشر دیدگاه های هنرمندان و مدیران عرصه سینما، دغدغه توجه به سلامت را در جامعه بیشتر کند.

بنا بر این گزارش در نخستین شماره این نشریه علاوه بر گفتگو با دکتر محمد حاجی آقاجانی، جمشید مشایخی، پوران درخشنده، سیدمحمدهادی ایازی، مطالبی نیز از دکتر محمد کیاسالار، دکتر شهرام رفیعی فر، دکتر حسام الدین علامه، سید مهدی طباطبایی نژاد، فرید فرخنده کیش، فریدون فرهودی، شعله شریعتی، حسن انصاریان، سید حسن مهدوی فر، فریبا کوثری، الهام پاوه نژاد، پرستو صالحی، رضا توکلی، کوروش تهامی و مجید برزگر منتشر شده است.

نخستین جشنواره فیلم سلامت از اول تا پنجم شهریورماه به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار خواهد شد.
علاقه مندان میتوانند با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com ویا کانال تلگرام telegram.me/honarsalamat اطلاعات بیشتری دریافت کنند.