رویدادها و تازه‌ها

شهرام مکری و حسام الدین علامه حکم گرفتند

مدیران بخش تیزر ونماهنگ و بخش دانشجویی نخستین جشنواره سلامت انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم سلامت، دکتر ابراهیم داروغه زاده دبیر این جشنواره در احکامی جداگانه شهرام مکری کارگردان سینمای ایران را به عنوان مدیر بخش تیزر و نماهنگ و دکتر  حسام الدین علامه را به عنوان مدیر بخش دانشجویی جشنواره فیلم سلامت منصوب کرد.

حسام الدین علامه مدیركل فرهنگی وزارت بهداشت، با سابقه مدیریتی در حوزه های فرهنگی، پیش از این دبیر هفتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشكی كشور بوده است.

بنا بر این گزارش بخش دانشجویی یکی از بخش های جشنواره فیلم سلامت است که در آن دانشجویان با ارسال آثار مستند، کوتاه، پویانمایی و نماهنگ می توانند به رقابت به پردازند.

همچنین دبیر اولین جشنواره ملی فیلم سلامت شهرام مکری را به سمت مدیریت بخش تیزر و نماهنگ برگزید. شهرام مکری که که ساخت چندین فیلم کوتاه، بلند، مستند  و داستانی از جمله:  "اشکان انگشتر متبرک وچند داستان دیگر" ،" ماهی و گربه " را درکارنامه خود دارد موفق به دریافت جوایز متعدد در سطح ملی و بین المللی شده است .

نخستین جشنواره فیلم سلامت از اول تا پنجم شهریورماه به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار خواهد شد.
علاقه مندان میتوانند با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com ویا کانال تلگرام telegram.me/honarsalamat اطلاعات بیشتری دریافت کنند.