رویدادها و تازه‌ها

نخستین تفاهم نامه همکاری در جشنواره فیلم سلامت به امضاءرسید

نخستین تفاهم نامه همکاری در جشنواره فیلم سلامت به امضاءرسید

جشنواره فیلم سلامت و اداره کل فرهنگی معاونت دانشجویی وزارت بهداشت با امضای تفاهم نامه ای در برگزاری بخش دانشجویی جشنواره فیلم سلامت همکاری می کنند. 

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم سلامت و حسام الدین علامه مدیر کل فرهنگی معاونت دانشجویی وزارت بهداشت، قرارداد همکاری برگزاری بخش دانشجویی جشنواره فیلم سلامت را امضاء کردند. 

همکاری در اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده در سطح دانشگاه های کل کشور اعم از وزارت علوم، دانشگاه آزاد، دانشگاه های علوم پزشکی، کمک به جذب و انتخاب آثار دانشجویی، همکاری در برگزاری بخش دانشجویی از جمله موارد این تفاهم نامه است.
بر اساس این تفاهم نامه، اداره کل فرهنگی معاونت دانشجویی وزارت بهداشت در بخش مردمی جشنواره فیلم سلامت نیز با این رویداد سینمایی همراه خواهد بود.
بخش دانشجویی یکی از بخش های جشنواره فیلم سلامت است که در آن دانشجویان با ارسال آثار مستند، کوتاه، پویانمایی و نماهنگ با یکدیگر به رقابت به پردازند.
در بخش دانشجویی، به هر کدام از آثار مستند، کوتاه، پویانمایی و نماهنگ، سه جایزه اختصاص داده شده است.
متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند با مراجعه به سامانه جشنواره به آدرس www.honarsalamat.ir نسبت به دریافت فرم تقاضا اقدام کرده و تا مهلت زمان تعیین شده نسخه بازبینی را همراه با تکمیل شده فرم تقاضا به دبیرخانه تحویل دهند.
در بخش مردمی نیز جوایز ویژه ای شامل 100 جایزه 10 میلیون ریالی برای آثار برگزیده و یک دستگاه خودرو برای اثر برتر در نظر گرفته شده است.
نخستین جشنواره فیلم سلامت از اول تا پنجم شهریورماه به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار خواهد شد.
علاقه مندان میتوانند با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com و یا کانال تلگرام telegram.me/honarsalamat اطلاعات بیشتری دریافت کنند.