رویدادها و تازه‌ها

جشنواره فیلم سلامت کلید خورد

جشنواره فیلم سلامت کلید خورد

با انتشار فراخوان 

جشنواره فیلم سلامت آغاز به کار کرد 

نخستین جشنواره ملی فیلم سلامت با اهداف آشنایی مردم نسبت به اهمیت سلامت فرد، جامعه و محیط – آشنایی هنرمندان با موضوع سلامت و نحوه توجه به اولویت های مرتبط با سلامت – تقدیر از هنرمندان فعال در حوزه سلامت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، دبیرخانه این جشنواره با نتشار فراخوان از تمامی علاقمندان به حوزه سلامت و هنرمندان سینما و تلویزیون دعوت کرد تا در این رویداد فرهنگی هنری مشارکت نمایند.

بنا بر این گزارش، جشنواره فیلم سلامت با اهدافی چون: آشنایی مردم نسبت به اهمیت سلامت فرد، جامعه و محیط – آشنایی هنرمندان با موضوع سلامت و نحوه توجه به اولویت های مرتبط با سلامت – تقدیر از هنرمندان فعال در حوزه سلامت برگزار می شود.

آثار ارائه شده به جشنواره فیلم سلامت می توانند در 9 بخش: سینمایی، مستند، فیلم کوتاه، نماهنگ و تیزر، فیلم های تلویزیونی، سریال های داستانی، برنامه های تلویزیونی و گزارش های خبری، دانشجویی، و بخش ویژه مردمی حضور یابند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، بخش مردمی که فیلم های موبایلی با مدت زمان 3 دقیقه در آن به رقابت خواهند پرداخت، از بخش های مهم این جشنواره است که برای آن جوایز ویژه تری نیز در نظر گرفته شده است.

در بخش مردمی یک خودرو به عنوان جایزه ویژه به فیلم برتر و هزار جایزه یک میلیون ریالی برای هزار اثر برگزیده در نظر گرفته شده است.

لازم به یادآوری است چندی پیش دکتر سیدمحمدهادی ایازی به عنوان رییس و دکتر ابراهیم داروغه زاده به عنوان دبیر جشنواره فیلم سلامت با حکم دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شدند.

موسسه آوای هنر سلامت برگزاری این رویداد را عهده دار است.

جشنواره فیلم سلامت با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو، دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان سینمایی و خانه سینما برگزار می شود.

علاقمندان جهت آشنایی بیشتر و دریافت فرم فراخوان می توانند به وب سایت موسسه آوای هنر سلامت به نشانی www.honarsalamat.ir مراجعه نمایند.

کانال های تلگرام به نشانی https://telegram.me/HonarSalamat و https://telegram.me/videosalamat اخبار و مطالب مرتبط با این رویداد را در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد.

علاوه بر وب سایت و تلگرام، شماره تلفن های 26417129 و 96015283 و 96015284 پاسخ گوی متقضیان خواهد بود.