رویدادها و تازه‌ها

اختصاص تسهیلات اخذ مجوز به برگزیدگان جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت

اختصاص تسهیلات اخذ مجوز به برگزیدگان جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت

رئیس انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی گفت: به برگزیدگان جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت تسهیلات اخذ مجوز اختصاص می یابد.

رضا الفت نسب رئیس انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت گفت: به برگزیدگان جشواره رسانه های دیجیتال سلامت، خدمات مشاوره رایگان کسب نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی و تسهیلات صدور مجوز کسب و کار اختصاص خواهیم داد و این روند را تسهیل خواهیم کرد.

رئیس انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی افزود: یکی از وظایف اصلی اتحادیه کسب و کار اینترنتی، ساماندهی و صدور مجوز برای کسب و کارهاست. غالبا متقاضیان از این موضوع گله می کنند که فرآیند دریافت مجوزها طولانی است که ما می توانیم روند اخذ مجوز را تسریع کنیم. نکته مهم این است که شاید برخی از این شرکت کنندگان نماد اعتماد الکترونیکی هم نداشته باشند، ما برای این کار به آنها مشاوره می دهیم و شرایطی فراهم می کنیم که روند دریافت نماد اعتماد با همکاری مرکز توسعه تجارت الکترونیک سریع تر انجام شود. یعنی اگر مدارکشان مشکلی نداشته باشد، مجوزشان کمتر از 24 ساعت صادر می شود.

عضو کمیته علمی جشنواره رسانه های دیجیتال اضافه کرد: همچنین برگزیدگانی که به صورت حقیقی بخواهند برای اخذ جواز کسب اقدام کنند، به شرط اینکه تعداد پرسنل شان کمتر از 5 نفر باشد، هزینه ورودی آنها به اتحادیه- که 800 هزار تومان است- را نیز برایشان رایگان منظور می کنیم.

 

جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت به دبیری امیرحسین اسدی توسط موسسه فرهنگی آوای هنر سلامت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود

فراخوان و کلیه اخبار و اطلاعات جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در سایت www.hdmf.ir قابل دسترسی است