رویدادها و تازه‌ها

پوستر جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت رونمایی شد

پوستر جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت رونمایی شد

به گزارش ستاد خبری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، این پوستر توسط استودیو خلاقیت بارتا طراحی شده و در توضیح طراحان این طرح چنین آمده است: «تصويرسازی این پوستر بر اساس منزلي قديمي به همراه گل و گياه و حوض انجام شده كه بيان‌گر فضایی مثبت از سلامت و شادابی است. سيب كه از نظر بصري نماد سلامتي است از زمان گذشته به حوضی در دوره جديد و مدرن (با نماد گوشي تلفن همراه) منتقل مي‌شود... براي تركيب اين فضا با دنياي مدرنيته و تكنولوژي از تبديل حوض به گوشي تلفن همراه استفاده شده و اين ترکیب علاوه بر تلاقي دو زمان قديم و جديد درصدد است مفهوم سلامتي در دنیای تكنولوژيک امروز و استفاده درست و صحيح از تكنولوژي را منتقل کند.» 

در رونمایی از این پوستر که در یکی از روزهای سومین جشنواره فیلم سلامت رخ داد، دکترسیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکترسیدمحمدهادی ایازی معاون اجتماعی وزیر و رئیس جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت به اتفاق مدیران موسسه آوای هنر سلامت و دست‌اندرکاران جشنواره حضور داشتند.

نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت با شعار «نبض اجتماعی شدن سلامت» توسط موسسه فرهنگی آوای هنر سلامت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود. دکتر سید محمدهادی ایازی ریاست و امیرحسین اسدی دبیری این رویداد را عهده‌دار هستند. فراخوان و کلیه اخبار و اطلاعات جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در سایت www.hdmf.ir قابل دسترسی است.