رویدادها و تازه‌ها

کاکاوند: جشنواره سلامت بهترین جشنواره موضوعی ایران است

کاکاوند: جشنواره سلامت بهترین جشنواره موضوعی ایران است

حسین کاکاوند که در سومین دوره از جشنواره فیلم سلامت با فیلم مستند "سوگند بقراط"حضور داشت، موفق به کسب جایزه انجمن ام اس از جشنواره سلامت شد.

کاکاوند بعد از کسب جایزه به ستاد خبری جشنواره گفت: جشنواره سلامت نسبت به جشنواره های موضوعی که در کشور برگزار می شود، بهترین جشنواره است و با توجه به اهمیت حوزه سلامت این امکان وجود دارد که بهتر از این هم برگزار شود.
او گفت: فقط سه دوره از برپایی جشنواره گذشته است و نمی توان بیش از این از آن انتظار داشت ولی به نظرم بهترین جشنواره موضوعی ایران باقی می ماند.
کاکاوند با اشاره به این که فیلم های بسیاری در حوزه سلامت وجود دارد که هدایت شده نیست و براساس دغدغه فردی ساخته شده، افزود: متولیان این جشنواره می توانند از امروزبه فکر جشنواره چهارم باشند و با حمایت از فیلم هایی که در حوزه سلامت ساخته می شود بهتر به این مسئله بپردازند تا فیلم های بهتری از لحاظ موضوعی تهیه شود.

 

سومین جشنواره ملی فیلم سلامت، توسط موسسه ی آوای هنر از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف نمایش آثار ایرانی با محوریت نقش سلامت در زندگی انسان و با شعار سلامت از تاریخ یک تا پنجم شهریور 97 به دبیری محمد کیاسالار برگزار شد.