رویدادها و تازه‌ها

حمید نعمت الله: جشنواره سلامت؛ جایگاه اظهارنظر و اثرگذاری متخصصان حوزه سلامت است

حمید نعمت الله: جشنواره سلامت؛ جایگاه اظهارنظر و اثرگذاری متخصصان حوزه سلامت است

حمید نعمت الله کارگردان فیلم سینمایی « شعله ور» فیلم راه یافته به بخش سینمایی جشنواره فیلم سلامت به خبرنگار ستاد خبری درباره موضوع این فیلم گفت: این فیلم راجع به سلامت روح و روان جامعه است. «شعله ور» لبریز از تمثیل های استعاره ای از آحاد مردم جامعه است. 
کارگردان فیلم سینمایی «بی پولی» با بیان اینکه تمام مردم جامعه از منظری می توانند با شخصیت امین حیایی در فیلم «شعله ور» همذات پنداری کنند گفت: شخصیت امین حیایی در این فیلم می تواند، یک نماد باشد.
او با اشاره به جایگاه تخصصی جشنواره سلامت، اظهار داشت: ما به زبان سینما حرف می زنیم و این جشنواره عرصه حرف زدن من سینماگر نیست. راجع به این فیلم و تمامی فیلم های راه یافته به جشنواره باید کارشناسان حوزه سلامت نظر بدهند. بحث های سینمایی برای این جشنواره مناسب نیست بلکه اینجا مجال مباحث تخصصی در حوزه سلامت است.

کارگردان فیلم «رگ خواب» با تاکید بر این که ما در تمام موضوعات جامعه در قدم اول مانده ایم ، بیان کرد: باید برای جشنواره فیلم سلامت یک خروجی در نظر بگیریم. این نشود که جشنواره به پایان برسد و هنوز در جایگاه قبلی‌ مانده باشیم.جشنواره سلامت؛ جایگاه اظهارنظر و اثرگذاری متخصصان حوزه سلامت است.

 

سومین جشنواره ملی فیلم سلامت، توسط موسسه ی آوای هنر از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف نمایش آثار ایرانی با محوریت نقش سلامت در زندگی انسان و با شعار سلامت از تاریخ یک تا پنجم شهریور 97 به دبیری محمد کیاسالار در حال برگزاری است