رویدادها و تازه‌ها

برنامه روز سوم جشنواره

برنامه روز سوم جشنواره

در سومین روز از سومین دوره جشنواره فیلم سلامت 25 فیلم در پردیس چارسو روی پرده می رود.

به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، برنامه جشنواره در شنبه 3 شهریور به شرح زیر است:

سالن یک، سالن فیلم سینمایی

در سومین روز از جشنواره فیلم سلامت، فیلم سینمایی «دارکوب» در ساعت 14 به نمایش در می‌آید. در ساعت 16 نشست تخصصی همین اثر با موضوع اعتیاد برگزار می‌شود و در ساعت 18 فیلم سینمایی «هایلایت» نمایش داده می‌شود. در ساعت 20 نیز سینمایی «هندی و هرمز» میزبان مخاطبان است.

سالن چهار، سالن مستند

دو فیلم نیمه‌بلند «بازگشت» و «چهل و هفت» در ساعت 14 به نمایش در می‌آیند. در ساعت 16، دو فیلم نیمه‌بلند دیگر به نام‌های «نویز سفید» و «مردی که با خرگوش می‌رود» اکران می‌شود و در ساعت 18 سه فیلم «پیش از سی سالگی»، «مامان» و «امیر» به نمایش در می‌آید. در آخرین سانس این سالن یعنی ساعت 20 دو فیلم «مسیر روشنایی» و «دست‌های آبی» روی پرده خواهد رفت.

ساان پنج، فیلم‌های کوتاه، دانشجویی و کلاسیک

شش فیلم کوتاه آغازگر این سالن در روز سوم خواهند بود: «نفرس»، «به چشم خواهری»،«اختلاف»، «شکستن»، «ننگی هار» و «دریازدگی» عنوان این آثار است. در سانس ساعت 16 فیلم کلاسیک «بودن یا نبودن» در بخش خارج از مسابقه به نمایش در می‌آید و در ساعت 18 نشست تخصصی همین اثر با موضوع اهدای عضو برگزار می‌شود. در ساعت 20 شش اثر به نام‌های «نبض»، «بوی سرد»، «قفس»، «پدرانه»، «مردی که یادش رفت نفس بکشد» و «تو هنوز اینجایی» رونمایی می‌شود.

سومین دوره جشنواره فیلم سلامت به دبیری محمد کیاسالار از اول تا 5 شهریور 97 در پردیس چارسو ادامه دارد.