رویدادها و تازه‌ها

اختتامیه جشنواره «زندگی بدون دخانیات» برگزار شد

اختتامیه جشنواره «زندگی بدون دخانیات» برگزار شد

اختتامیه جشنواره زندگی بدون دخانیات در مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آوای هنر سلامت، نخستین جشنواره پوستر، عکس و کاریکاتور با موضوع زندگی بدون دخانیات در بهمن ماه سال گذشته فراخوان خود را منتشر کرد و در فروردین ماه سال جاری داوری آثار را آغاز نمود.

بنابر این گزارش، تعداد 1500 اثر به دبیرخانه این رویداد فرهنگی هنری ارسال شد که پس از داوری نمایشگاه منتخب آثار از تاریخ سوم تا پنجم اردیبهشت ماه در خانه هنرمندان در معرض دید عموم قرار گرفت.

اختتامیه این رویداد امروز هفتم اردیبهشت ماه با حضور دکتر سیاری معاونت بهداشت وزارت بهداشت، دکتر ایازی معاونت اجتماعی بهداشت، دکتر رفیع فر سرپرست آموزش و ارتقاع سلامت، دکتر ابراهیم داروغه زاده مدیر عامل موسسه آوای هنر سلامت، خانم زمانی رییس اداره کل سلامت، دکتر گرمابی نماینده مجلس، مجید رجبی معمار رییس خانه هنرمندان و جمعی از هنرمندان در مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس از ساعت 16 الی 18 برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که اجرای آن را رضا رشیدپور بر عهده داشت، دکتر ابراهیم داروغه زاده رییس جشنواره زندگی بدون دخانیات از اهداف و سیاست های وزارت بهداشت و افزایش سطح آگاهی مردم در حوزه سلامت از طریق برگزاری رویدادهای هنری سخن گفت و برگزاری این گونه رویدادها را نوعی مشارکت مردم و هنرمندان در جهت پیشگری و درمان دانست.

در بخش های مختلف این برنامه سجاد افشاریان به اجرای استندآپ کمدی پرداخت و در پایان برنامه برگزیدگان معرفی شدند.

لازم به ذکر است موسسه آوای هنر سلامت وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متولی برگزاری جشنواره زندگی بدون دخانیات است. این موسسه چندی پیش با هدف تهیه و تولید آثار هنری و برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری به منظور بالابردن سطح دانش و بینش عمومی در حوزه سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیرعاملی ابراهیم داروغه‌زاده تاسیس شد.