رویدادها و تازه‌ها

بازدید رئیس جشنواره فیلم سلامت از پشت صحنه مجموعه تلويزيوني دوقلوها

بازدید رئیس جشنواره فیلم سلامت از پشت صحنه مجموعه تلويزيوني دوقلوها

دكتر سيد محمد هادي ايازي، معاون اجتماعي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و رئيس جشنواره فيلم سلامت، محمد پورسينا مديرعامل موسسه آواي هنر سلامت با همراهی محمدرضا جعفري جلوه مدير شبكه دوسيما و هیأت همراه از پشت صحنه مجموعه تلويزيوني دوقلوها بازديد كردند.
به گزارش ستاد خبري سومين جشنواره فيلم سلامت، در بخشی از اين ديدار دكتر ايازي ضمن تشكر از عوامل اين مجموعه با اشاره به تاثير رسانه بر زندگي مردم گفت: بايد از صدا و سيما كه ميتواند نقش دانشگاه عمومي را براي مردم داشته باشد استفاده كنيم و سواد سلامت مردم را افزايش دهيم.
او متذکر شد: براي اينكه مردم زندگي بهتري داشته باشند، بايد آموزش ببيند و آموزش به کودكان مي توانند تاثير بسزايي بر آینده مطلوب جامعه داشته باشد.
ايازي ضمن اشاره به ورود وزارت بهداشت به حمایت از تولید برنامه هاي اينچنيني اظهار كرد: برنامه هايي از اين دست نه تنها براي كودكان مناسب است بلكه بر خانواده ها و سلامت روان آنها هم اثرگذار است.
در این بازدید، عوامل سازنده مجموعه تلویزیونی دوقلوها ( مهدی بصیری تهیه کننده و جمشید بیات ترک کارگردان این مجموعه)  در پشت صحنه با معاون اجتماعی وزارت بهداشت و هیأت همراه به گفتگو پرداختند.

 

سومین جشنواره فیلم سلامت با هدف نمایش آثار منتخب سینمایی، مستند و کوتاه ایرانی، با محوریت نقش سلامت در زندگی انسان و با شعار «سلامت برای همه؛ اجتماعی شدن سلامت» از 1 تا 5 شهریور 97 به دبیری دکتر محمد کیاسالار در پردیس سینمایی چارسو شهر تهران برگزار می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانیwww.filmsalamat.ir مراجعه کنید.