رویدادها و تازه‌ها

دیدار دبیر جشنواره ملی فیلم سلامت با رئیس جشنواره بین‌المللی نقاشی كودكان بیمار

دیدار دبیر جشنواره ملی فیلم سلامت با رئیس جشنواره بین‌المللی نقاشی كودكان بیمار

به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، در این جلسه که در مرکز طبی کودکان برگزار شد؛ دکتر محمد کیاسالار، دبیر سومین جشنواره فیلم سلامت و محمدعلی حجازی، مدیر اجرایی این جشنواره، در دیداری با دکتر نیما رضایی، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس جشنواره بین‌المللی نقاشی كودكان بیمار، در خصوص کم و کیف برگزاری این جشنواره بین‌المللی و زمینه‌های همکاری و هم‌افزایی آن با جشنواره ملی فیلم سلامت به گفتگو نشستند.

تا کنون سه دوره از جشنواره بین‌المللی نقاشی کودکان بیمار برگزار شده و امسال اختتامیه چهارمین دوره‌ آن در ایتالیا برگزار خواهد شد ولی در این جلسه مقرر شد پیش از برگزاری اختتامیه، آثار منتخب جشنواره مذکور در حاشیه جشنواره فیلم سلامت به نمایش در‌آید. بدین ترتیب، یکی از بخش‌های جنبی سومین جشنواره فیلم سلامت، نمایشگاه نقاشی كودكان بیمار خواهد بود که به عنوان اولین همکاری این دو جشنواره در نظر گرفته شده است.

در این جلسه همچنین در خصوص برگزاری همگردی (یکی از بخش‌های ثابت جشنواره سلامت) در قالب دیدار فیلمسازان و هنرمندان از مرکز طبی کودکان و دستاوردهای گروه هنر و سلامت این بیمارستان گفتگو و توافق شد.