رویدادها و تازه‌ها

دو مرد در یک اتاق رکورد مخاطبان را شکست / اجرا به زبان های کردی، ترکی و عربی

دو مرد در یک اتاق رکورد مخاطبان را شکست / اجرا به زبان های کردی، ترکی و عربی

به گزارش روابط عمومی موسسه اوای هنر سلامت ، این نمایش در دور سوم اجراهای خود در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر ایران حدود 5000 مخاطب را به سالن نمایش کشاند.

این نمایش که  به موضوع ایدز می پردازد تا کنون در بیش از 9 استان ، اجرا شده ازجمله در  دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،دانشگاه علوم پزشکی سنندج، دانشگاه علوم پزشکی مراغه و.... که در برخی از شهرها دو سانس یا بیشتراجرا شده است.

اجراهای این نمایش به درخواست و اعلام آمادگی شهرهای مختلف به اجرا های خود ادامه خواهد داد و برنامه های بعدی این گروه اجرا در استان های اردبیل ، کرمانشاه،ایلام،سیستان وبلوچستان و خوزستان است.

همچنین این نمایش قرار است به زبان های ترکی ، عربی و کردی ترجمه شود .

دو مرد در یا اتاق در شهر مراغه با غربالگري صد دزصد مخاطبين از بيماري ايدز همراه بودو با استفاده از به روز ترین دستگاه های اندازه گيري فاكتورهاي مربوط به اچ آي وي که در درب خروج سالن مستقر شده بود به صورت اختياري و بدون هزينه از دانشجويان و مخاطبين نمايش آزمايش به عمل آمد.

نمایش دو مرد در یک اتاق از سوی موسسه آوای هنر سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سراسر کشور درحال اجراست.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از : کارگردان و مترجم مسعود رایگان ، مشاور کارگردان: رویا تیموریان ، بازیگران:اردلان شجاع کاوه ، خسروشهراز، مجری طرح : محرم براتی، طراح صدا: علیرضا علویان ، دستیاران تهیه و دکور: ونداد فلاح - حسین جاویدان، عکاس: رامتین فیروزیان.