رویدادها و تازه‌ها

سلفی رامبد جوان با وزیر بهداشت

سلفی رامبد جوان با وزیر بهداشت

پیش از تقدیر از رامبد جوان تهیه کننده و مجری برنامه «خندوانه» کلیپی طنز درباره وی نمایش داده شد. وی که شال صورتی رنگی به نمایندگی از انجمن اوتیسم بر گردن داشت، سلام و علیکی بر سبک خندوانه با حاضران داشت و به جامعه پزشکی کشور سلام داد.

وی گفت: خوشحالم که تشویقم می کنید و کاش عباس کیارستمی هم اینجا بود! این یک متلک نیست و آرزوی قبلی ام هست.

وی با بیان این که خندوانه حاصل تلاش افراد زیادی است و او به عنوان نماینده جوایزی را از رویدادهای مختلف دریافت می کند، از سید علی احمدی تهیه کننده و محمود کریمی گوینده برنامه اش دعوت کرد روی سن بیایند.

جوان خطاب به دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت گفت: خندوانه تلاش کرد بر حال عمومی مردم اثر بگذارد. من بارها از شما خواهش کردم تا به برنامه خندوانه بیایید. شما با یک شب حضور در خندوانه می توانید از خیلی از هزینه ها جلوگیری کنید. شک نکنید من کاری نخواهم کرد که شان شما در برنامه از بین برود.

مجری برنامه خندوانه ادامه داد: من آنقدر تربیت شده ام که بدانم چطور باید با یک وزیر در برنامه صحبت کنم. مردم این برنامه را با اعتماد تماشا می کنند و حضور شما در این برنامه بسیار تاثیرگذار است. ما مردم ایران بسیار محجوبیم و نیاز به کمی ناز کشیدن داریم وگرنه دیگر هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

سید علی احمدی نیز با تقدیر از گفت: چرا جمعیت خانم ها بیشتر از آقایان است؟!

رامبد جوان در ادامه صحبت های او گفت: چرا جمعیت خانم ها آنقدر زیاد است؟! چطور می توان جلویشان را گرفت؟!

وزیر بهداشت نیز با تقدیر از رامبد جوان گفت: من از تلاش های آقای جوان برای سلامتی مردم و تاثیری که در پیشگیری از بیماری های اعصاب و روان در جامعه داشته است، تشکر می کنم و امیدوارم به عنوان یک ایرانی هر آنچه می توانم در راستای حمایت از این ایده های خوب داشته باشم.

مجری «خندوانه» همچنین از وزیر بهداشت خواست تا یک عکس سلفی با جمعیت بگیرند.