رویدادها و تازه‌ها

خوشحالم از وزیر بهداشت جایزه دریافت می کنم

خوشحالم از وزیر بهداشت جایزه دریافت می کنم

پوران درخشنده نویسنده و کارگردان پیشکسوت سینما بعد از دریافت تندیس خود بیان کرد: نمی دانید که چقدر از بودن در اینجا خوشحالم و این که این جایزه را هرچه که نام دارد، از وزیر بهداشت دریافت می کنم.

به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم سلامت، درخشنده در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فیلم سلامت در سالن همایش های رازی درباره عملکرد وزارت بهداشت در دوره جدید خود افزود: مدت ها به این فکر می کردم که با حضور وزیر بهداشت اتفاقات خوبی برای مردم از بیمه و درمان گرفته تا سلامت شان اتفاق افتاده است. ایشان در زمینه سلامت خود شخصا وارد می شوند و جشنواره فیلم سلامت بسیار به جا و خوب کار خود را اغاز کرده است. زیرا با به فرهنگسازی نیاز داریم. این جشنواره از این نظر مهم است که با سلامت جسم و روان همه سر و کار دارد و این باعث خوشحالی من شد.

وقتی صحبت های آقای داروغه زاده را برای حمایت از فیلم های حوزه سلامت شنیدم، خوشحال شدم. زیرا تا زمانی که فیم ساخته نشود ره به جایی نخواهیم برد. زیرا جامعه اکنون ما نیازمند فیلمسازی درباره سلامت روان است. ما باید بتوانیم مشکلات جامعه را ریشه یابی کرده و به تابوها نزدیک شده و از دردها سخن بگوییم.

من مطمئن هستم مسئولان وزارت بهداشت چنین دغدغه ای دارند و امیدوارم بتوانیم بودجه ای که صرف درمان می شود را صرف آموزش و پیشگیری کنیم.