رویدادها و تازه‌ها

انتشار کاتالوگ جشنواره سلامت با یادداشت های کریمی و فرخ نژاد

انتشار کاتالوگ جشنواره سلامت با یادداشت های کریمی و فرخ نژاد

کاتالوگ نخستین جشنواره فیلم سلامت به سردبیری مسعود نجفی با یادداشت هایی از نیکی کریمی و حمید فرخ نژاد منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت این کتاب در 264 صفحه شامل اطلاعات جشنواره اعم از آثار حاضر و اعضای هیات داوران است که با طراحی مرتبط با موضوع جشنواره در قطع وزیری آماده شده است.

در بخش بزرگداشت های کاتالوگ یادداشت هایی اختصاصی از نیکی کریمی و حمید فرخ نژاد که برای پوران درخشنده و رامبد جوان نوشته اند به چشم می خورد.

کریمی نوشته است: خانم پوران درخشنده به نظر من خانم فيلمساز شريف و زحمتكشي است كه سال ها بي ادعا فيلم ساخت، پشت سر هم ... و نشان داد حرفي كه ميزند راجع به سينماي اجتماعي و دغدغه اي كه دارد واقعيست . خودش را پشت اينكه اجازه نميدهند و سانسور شد و چه و چه پنهان نكرد ، بلكه زن ميدان بود و با ارامشي كه در شخصيتش است فيلمش را ساخت و حرفش را زد. با فيلمش ، يعني هنر براي هنر ، نه به عنوان جلوه گاهي براي ديده شدن و كسب اعتبار .

براي ايشان احترام قايلم كه يكي از هنرمندان صبور و زحمتكش كشورم است.

حمید فرخ نژاد هم نوشته: رامبد ازت تشكر ميكنم بابت اينكه از موقعيت و تريبوني كه در اختيارته _با همه محدوديتها و تنگ نظري ها_ ، مي خواي فرهنگ سازي كني ، شاد كني و نگاه خوب به دنيا داشته باشي، توي زمونه ايي كه مهربوني شده ماضي بعيد!

خدا خيرت بده رفيق ، كارت درسته.

طاها ذاکر مدیریت هنری، مهدی متناصری مدیریت اجرایی و حسن هندی عکاسی این کاتالوگ را عهده دار بودند.

نخستین جشنواره فیلم سلامت از ۱ شهریور در پردیس چارسو آغاز شده است و تا ۵ شهریور ادامه خواهد داشت.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com و یا کانال تلگرام telegram.me/honarsalamat اطلاعات بیشتری دریافت کنند.