رویدادها و تازه‌ها

برنامه نشست های تخصصی دومین روز جشنواره فیلم سلامت اعلام شد

برنامه نشست های تخصصی دومین روز جشنواره فیلم سلامت اعلام شد

در دومین روز برگزاری جشنواره فیلم سلامت سه نشست تخصصی با موضوعات اعتیاد، سلامت روان و معلولیت،برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، نشست های دومین روز از جشنواره فیلم سلامت با موضوع اعتیاد  از ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ در سالن شماره 2 پردیس سینمایی چارسو  آغاز می شود.

 این نشست که با حضور مصطفی کیایی کارگردان ،فرهاد اصلانی بازیگر ،دکتر نوروزی رییس سابق اداره اعتیاد وزارت بهداشت، دکتر صادق نیت رییس اداره بهداشت محیط وزارت بهداشت و دکتر ارسیا تقوا روانپزشک و منتقد سینما برگزار می شود به نقد و بررسی فیلم عصر یخبندان به کارگردانی مصطفی کیایی که موضوع آن اعتیاد است ، می پردازد.

دومین نشست تخصصی این روز نیز از ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰  با موضوع سلامت روان(سلامت معنوی ) با حضور احسان بیگلری کارگردان فیلم برادرم خسرو ،دکتر حاجبی مدیر کل دفتر سلامت روان اجتماعی وزارت بهداشت و درمان ، دکتر نمازی عضو گروه اخلاق پزشکی دانشگاه تهران و دکتر نقوی روانپزشک و عضو هیات علمی دانشگاه تهران برگزار می شود که به نقد و بررسی فیلم برادرم خسرو می پردازند.

در سومین نشست تخصصی این روز که موضوع آن معلولیت است ، با حضور مرجان اشرفی زاده کارگردان فیلم آبجی، معصومه قاسمی پور بازیگر فیلم آبجی ، منوچهر محمدی تهیه کننده فیلم حوض نقاشی و دکتر نمازی عضو گروه اخلاق پزشکی دانشگاه تهران ، به نقد و بررسی دو فیلم حوض نقاشی به کارگردانی مازیار میری و آبجی می پردازد.

این نشست تخصصی از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ دقیقه در سالن شماره ۲ پردیس سینمایی چارسو در جریان خواهد بود. 

نخستین جشنواره فیلم سلامت به ریاست دکتر محمد هادی ایازی و دبیری دکتر ابراهیم داروغه زاده از ۱ تا ۵ شهریور درپردیس سینمایی چارسو بر گزار می شود.