رویدادها و تازه‌ها

داوران بخش تیزر و نماهنگ جشنواره فیلم سلامت اعلام شد

داوران بخش تیزر و نماهنگ جشنواره فیلم سلامت اعلام شد

داوران بخش تیزر و نماهنگ نخستین جشنواره فیلم سلامت که مدیریت این بخش را شهرام مکری بر عهده دارد ، انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم سلامت ، دکتر محمد کیاسالار ، شهرام مکری و امیر توده روستا آثار منتخب در بخش تیزر و نماهنگ این جشنواره را قضاوت و داوری می کنند.

دكتر محمد كیاسالار، سردبیر «هفته نامه سلامت» و رییس هیات انتخاب جشنواره فیلم سلامت  است . او، سابقه سردبیری، داوری جشنواره سلامت جوانان، همكاری با برنامه‌های پزشكی تلویزیون و تالیف چندین عنوان كتاب پزشکی برای مخاطب عام را دارد.

شهرام مکری نویسنده و کارگردان آثار موفقی چون ماهی و گربه، اشکان انگشتر متبرک و چند داستان دیگر است. وی عضو هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران،خانه سينما  برای دو دوره متوالی و عضو شورای تصویب فیلمنامه انجمن سینمای جوانان ایران و نیز مدرس دانشگاه سوره تهران و انجمن سینمای جوانان ایران نیز بوده است.

امیر توده روستا فارغ التحصيل كارشناسي رشته ادبيات نمايشي از دانشگاه سوره است. وي ساخت چندین فیلم کوتاه را در کارنامه خود دارد که از جمله می توان به : سلام آقاي ايول، دزد شكلاتي، تلألو، شيوا و سياه سفيد اشاره كرد که  اين فيلم ها در جشنواره هاي مختلف داخلي وخارجي به نمايش درآمده است. فیلم  پات نیز از فیلم های بلند سینمایی روستا است.

نخستین جشنواره فیلم سلامت از ۱ تا ۵ شهریور به ریاست دکتر سیدمحمدهادی ایازی و دبیری دکتر ابراهیم داروغه زاده در پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com  و یا کانال تلگرام    telegram.me/honarsalamat    اطلاعات بیشتری  دریافت کنند.