رویدادها و تازه‌ها

جوايز ويژه به فيلم های برگزيده با موضوع پيوند اعضاء

جوايز ويژه به فيلم های برگزيده با موضوع پيوند اعضاء

دبیر نخستین جشنواره فیلم سلامت و مدیر عامل و قائم مقام انجمن اهدا عضو ایرانیان در نشستی مشترک درباره اهمیت اهدا عضو و پیوند اعضا و ساخت فیلم مستند در این باره گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم سلامت، دکتر ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره  در دیدار با دکتر کتایون نجفی زاده مدیر عامل انجمن اهدا عضو ایرانیان و دکتر امید قبادی قائم مقام این انجمن به بحث درباره اهمیت اهدا عضو پرداختند.

طرفین در این نشست درباره مباحثی چون پیوند اعضا، اهمیت اطلاع رسانی صحیح و ارتقای فرهنگ اهدا عضو از بیماران مغزی،ارتقای آموزش و پژوهش در زمینه فراهم آوری اعضای پیوندی ،فرهنگ سازی در خانواده ها،و حمایت های معنوی و مادی از خانواده هایی که رضایت به اهدای عضو از اعضای خانواده آنها صورت می پذیرد تاکید کردند و در همین راستا این انجمن خبر از اهدا جوایز ویژه به فیلم های برگزیده با موضوع پیوند اعضا در جشنواره فیلم سلامت داد.

تولید مستند با موضوع اهدا عضو، اختصاص غرفه به انجمن اهدا عضو ایرانیان در ایام برگزاری جشنواره سلامت و دعوت از اعضای انجمن اهدا عضو ایرانیان و خانواده های اهدا کننده و دریافت کننده اعضا به عنوان مهمانان ویژه در جشنواره فیلم سلامت و ازدیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

در این نشست همچنین مقرر شد همکاری های موسسه آوای هنر سلامت و انجمن اهدای عضو ایرانیان افزایش یابد.

نخستین جشنواره فیلم سلامت ۱ تا ۵ شهریور برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com  و یا کانال تلگرامtelegram.me/videosalamat   اطلاعات بیشتری دریافت کنند.