رویدادها و تازه‌ها

مسابقه طراحی پوستر ایدز تمدید شد

مسابقه طراحی پوستر ایدز تمدید شد

به گزارش روابط عمومی موسسه آوای هنر سلامت، بنا به درخواست برخی از علاقمندان به منظور مشارکت در این رویداد فرهنگی هنری، مهلت ارسال آثار به مسابقه طراحی پوستر ایدز به مدت هفت روز تمدید شد.

پیش از این مهلت ارسال آثار 15 آذرماه اعلام شده بود که دبیرخانه این رویداد، مهلت ارسال آثار را به روز یکشنبه 22 آذرماه تغییر داد.

 موسسه آوای هنر سلامت با حمایت دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چندی پیش، اعلام کرده بود، نظر به ضرورت آموزش همگانی در زمینه پیشگیری و کنترل ویروس اچ.ای.وی (ایدز)، مسابقه طراحی پوستر با موضوع "ایدز" را به مناسبت روز جهانی ایدز برگزار می کند.

موسسه آوای هنر سلامت، چندی پیش با هدف تهیه و تولید سریال ها و فیلم های تلویزیونی، ویدیویی، انیمیشن، کوتاه، بلند و مستند اعم از داستانی، آموزشی، صنعتی و تاریخی و برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری به منظور بالابردن سطح دانش و بینش عمومی در حوزه نظام سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیر عاملی ابراهیم داروغه زاده تاسیس شد.

علاقمندان با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com یا عضویت در کانال تلگرام به نشانی  telegram.me/AidsPosterContest می توانند اطلاعات بیشتری کسب نمایند.