رویدادها و تازه‌ها

تبریک دبیر جشنواره فیلم سلامت به مدیرعامل جدید خانه سینما

تبریک دبیر جشنواره فیلم سلامت به مدیرعامل جدید خانه سینما

برادر بزرگوار جناب آقای منوچهر شاهسواری

مدیرعامل محترم خانه سینما

سلام علیکم

با احترام و آرزوی توفیق روزافزون، انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به عنوان مدیرعامل خانه سینما؛ تنها سازمان صنفی اهالی پرتلاش و فهیم حوزه سینما تبریک عرض نموده و برایتان از خداوند منان موفقیت روزافزون خواستارم.

تجربه و دلسوزی های خالصانه و صادقانه آن برادر ارجمند در طول سالیان متمادی در عرصه سینمای کشور، بی شک موجب حضور جنابعالی در رأس خانه سینما شده که در جایگاه خود، حاوی نکات مثبت و نویدبخش برای سینماگران این سرزمین است.

نقش هنرمندان در ایجاد فضای سالم و بانشاط در جامعه به منظور تقویت سلامت همه مردم منطبق با تعریف جامع سلامت؛ و در عین حال تلاش آنان در تقویت باورپذیری اقشار مختلف مردم براي داشتن زيستي سالم از طریق تولید آثار سینمایی، امری انکارناپذیر است که قطعاً در بستر تعامل صحیح با این قشر فرهنگی، بیش از پیش میسّر خواهد شد.

خانه سینما و متولیان فرهیخته آن در تحقق این هدف عالی، همواره با تکیه بر هم اندیشی ها و ارتباطات فکری و محتوایی با فعالان هنر هفتم، بسترساز فرصت هایی بوده اند تا مردم ابعاد گوناگون و ضرورت ارتقای سلامت در جامعه را جدی تلقی نمایند که نتیجه آن را می توان در بسیاری از تولیدات سینمایی مشاهده نمود.

جشنواره فیلم سلامت بنا دارد ضمن تقدیر و سپاس از بخشی از هنرمندانی که در این عرصه تلاش کرده اند توجه جامعه مخاطب سینما را به حوزه سلامت جلب نموده و در نهایت بتواند بسترساز ارتقاء سطح دانش سلامت آحاد جامعه و افزایش کیفیت سلامت عمومی شود.

اینجانب و همکارانم در ستاد برگزاری جشنواره فیلم سلامت اطمینان داریم فعالیت جنابعالی موجب ساماندهی مطالبات و انتظارات و آشنایی مضاعف میان سینماگران خوش ذوق این مرز و بوم و جامعه خدوم حوزه سلامت کشور در جهت ترویج فرهنگ سلامت و بهبود وضعیت فعلی خواهد شد.

ابراهیم داروغه زاده

مدیرعامل موسسه آوای هنر سلامت و دبیر جشنواره فیلم سلامت