رویدادها و تازه‌ها

داوران مسابقه طراحی پوستر ایدز معرفی شدند

داوران مسابقه طراحی پوستر ایدز معرفی شدند

محمد حمزه ای دبیر مسابقه طراحی پوستر ایدز اسامی داوران این رویداد را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آوای هنر سلامت، محمد حمزه ای دبیر مسابقه طراحی پوستر با موضوع ایدز ، کوروش پارسا نژاد، پیمان پورحسین و بیژن صیفوری را به عنوان داوران این رویداد معرفی کرد.

بنابراین گزارش، بیژن صیفوری، متولد 1347، طراحِ گرافیک، مدیر هنری، عکاس، نویسنده و استاد دانشگاه ایرانی است. او مدیریت هنری و طراحی گرافیک برای صدها پروژه‌ی فرهنگی- هنری و ده‌ها ناشر و مجله را در کارنامه‌ی خود دارد و همچنین داور و نمایشگاه‌گردان برای بسیاری از رویدادهای طراحی گرافیک و هنر معاصر ایران بوده است.

کوروش پارسانژاد، متولد 1346 است. او دانش‌آموخته‌ي گرافيك از دانشگاه هنر است و گواهینامه درجه یک هنری (دکتری) از شورای ارزشیلبی هنرمندان کشور را دریافت کرده است. پارسانژاد عضو انجمن صنفي طراحان گرافيك ايران و در کارنامه خود تدريس طراحي گرافيك در دانشگاه‌هاي هنري تهران، مدير هنري واحد گرافيك كانون پرورش فكري كودكان، شركت در نمايشگاه‌هاي متعدد گرافيك در كشورهاي: ايتاليا، فرانسه، سوئيس، روسيه، آمريكا، جمهوري چك، كره جنوبي، كانادا ، ترکیه و کسب جوایز داخلی و بین المللی متعددی را دارد.

پیمان پورحسین، متولد 1359 است. تحصیلات خود را در کارشناسی ارشد گرافیک به پایان رسانده. از جمله فعالیت های او تاسیس استودیو کارگاه به همراه آریا کسائی در سال 1380است. او طراح و مدیر هنری کارگاه است تا کنون.

موسسه آوای هنر سلامت با انتشار فراخوانی از تمامی هنرمندان علاقمند دعوت به عمل آورد تا در مسابقه طراحی پوستر مشارکت نمایند.

آوای هنر سلامت، پیش از این اعلام کرده بود، نظر به ضرورت آموزش همگانی در زمینه پیشگیری و کنترل ویروس اچ.ای.وی (ایدز)، مسابقه طراحی پوستر با موضوع "ایدز" را به مناسبت روز جهانی ایدز برگزار می کند.

موسسه آوای هنر سلامت، چندی پیش با هدف تهیه و تولید سریال ها و فیلم های تلویزیونی، ویدیویی، انیمیشن، کوتاه، بلند و مستند اعم از داستانی، آموزشی، صنعتی و تاریخی و برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری به منظور بالابردن سطح دانش و بینش عمومی در حوزه نظام سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیر عاملی ابراهیم داروغه زاده تاسیس شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت این موسسه به نشانیwww.honarsalamat.com مراجعه نمایند.