رویدادها و تازه‌ها

دبیر مسابقه طراحی پوستر ایدز معرفی شد

دبیر مسابقه طراحی پوستر ایدز معرفی شد

با حکم دکتر ابراهیم داروغه زاده، محمد حمزه ای به عنوان دبیر مسابقه طراحی پوستر ایدز معرفی شد.

به گزارش موسسه آوای هنر سلامت، مسابقه طراحی پوستر با موضوع ایدز به مناسبت روز جهانی ایدز با شعار «درمان اچ آی وی، کلید پیشگیری است، بیماران را برای درمان حمایت کنیم» توسط این موسسه و با حمایت دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود که ابراهیم داروغه زاده با صدور حکمی محمد حمزه ای را به عنوان دبیر این رویداد معرفی کرد.

محمد حمزه ای متولد 1347 که تحصیلات خود را در دانشگاه هنر تهران به پایان رسانده است. در کارنامه او ساخت ویدئو گرافیک برای سه دوره بینال ونیز، مشاور سه دوره جشنواره بین المللی تجسمی فجر، دبیر بخش پوستر جشنواره فیلم شهر، مشاوره هنری موزه هنرهای معاصر اهواز و دبیری نمایشگاه پرشین بلو دیده می شود.

بنابراین گزارش، موسسه آوای هنر سلامت با انتشار فراخوانی از تمامی هنرمندان علاقمند دعوت به عمل آورد تا در مسابقه طراحی پوستر مشارکت نمایند.

آوای هنر سلامت، پیش از این اعلام کرده بود، نظر به ضرورت آموزش همگانی در زمینه پیشگیری و کنترل ویروس اچ.ای.وی (ایدز)، مسابقه طراحی پوستر با موضوع "ایدز" را به مناسبت روز جهانی ایدز برگزار می کند.

موسسه آوای هنر سلامت، چندی پیش با هدف تهیه و تولید سریال ها و فیلم های تلویزیونی، ویدیویی، انیمیشن، کوتاه، بلند و مستند اعم از داستانی، آموزشی، صنعتی و تاریخی و برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری به منظور بالابردن سطح دانش و بینش عمومی در حوزه نظام سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیر عاملی ابراهیم داروغه زاده تاسیس شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت این موسسه به نشانیwww.honarsalamat.com مراجعه نمایند.